Najczęściej zadawane pytania

Nie ma dwóch takich samych zleceń na panele fotowoltaiczne lub pompy ciepła. Dostosowujemy nasze usługi i zespoły do ​​celów projektu i budżetu, zapewniając najwyższy poziom usług w najbardziej efektywny sposób.

Pierwszym krokiem w każdym projekcie związanym z energią odnawialną jest określenie, czy Twoje miejsce jest odpowiednie do instalacji paneli słonecznych i pompy ciepła. Ocena miejsca pomoże Ci określić wielkość i typ systemu, który potrzebujesz, a także ewentualne problemy lub przeszkody, które należy rozwiązać.

Po ustaleniu, że Twoje miejsce jest odpowiednie, możesz zacząć badać i porównywać różne systemy paneli słonecznych i pomp ciepła. Istnieje wiele różnych typów i marek, więc wyszukamy system, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi

Instalacje paneli słonecznych i pomp ciepła powinny zawsze być wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w tej dziedzinie. Solar Peak posiada instalatorów, którzy są certyfikowani przez odpowiednie organizacje branżowe i mają dobre referencje.